Apartamenty Hiszpania

noclegi Cabo Roig, Punta Prima

MENU

Strona Główna
Galeria zdjęć
Kontakt
Cennik
Lokalizacja
Dojazd samochodem
Lot samolotem
Przyjazd Autokarem
Przewodnik
Filmy
Informacje turystyczne
baner odkryj-auto

Dojazd samochodem


Samochód może być najtańszym środkiem dojazdu do Hiszpanii, jeśli będzie nim podróżować kilka osób, jednak jest dosyć czasochłonną formą dojazdu ze względu na odległość, która wynosi około 2800 km z centralnej Polski do Coabo Roig.

Przy wybraniu tej formy dojazdu zaoszczędzimy na wypożyczeniu samochodu na miejscu, dzięki czemu bez większych problemów możemy zwiedzać okoliczne atrakcje turystyczne.

Dodatkowym atutem przejazdu samochodem jest dowolność wybieranej trasy, dzięki czemu można przy okazji zwiedzić inne ciekawe miejsca. Można także po drodze zwiedzić Alpy, jadąc przez Austrię i Szwajcarię, nadkładając nieco drogi. Inną alternatywą jest trasa przez Austrię, Włochy i wzdłuż południowych wybrzeży Francji i Hiszpanii jest to przepiękna trasa dla miłośników Morza Śródziemnego.

Wybierając dojazd samochodem nie trzeba martwić się zbytnio ograniczeniami bagażowymi.

Ceny paliwa w hiszpanii są bardzo zbliżone do cen w Polsce.

Przewodnik po Hiszpanii

Pola golfowe
Z średnią temperaturą w ciągu roku na poziomie 22 stopni Celsjusza, Costa Blanca to prawdopodobnie jedno z najlepszych miejsc do gry w golfa na całym śródziemnomorskim wybrzeżu.więcej
Klimat i Zdrowie
Costa Blanca jest jednym z najpiękniejszych regionów w obszarze Iberian Peninsula. Słoneczne dni mają miejsce średnio 320 dni w roku, a średnia temperatura oscyluje wokół 24 stopni Celsjusza, także nie ma w tym nic dziwnego, iż Światowa Organizacja Zdrowia przyznała jej status miejsca charakteryzującego się klimatem o zdrowotnych właściwościach - znajdującego się pod tym względem w światowej czołówce.więcej