Apartamenty Hiszpania

noclegi Cabo Roig, Punta Prima

MENU

Strona Główna
Galeria zdjęć
Kontakt
Cennik
Lokalizacja
Dojazd samochodem
Lot samolotem
Przyjazd Autokarem
Przewodnik
Filmy
Informacje turystyczne
baner odkryj-auto

Pola golfowe


Z średnią temperaturą w ciągu roku na poziomie 22 stopni Celsjusza, Costa Blanca to prawdopodobnie jedno z najlepszych miejsc do gry w golfa na całym śródziemnomorskim wybrzeżu.

Nazwane przez deweloperów Hiszpańskim Wybrzeżem Golfowym – Costa Blanca otworzyła nowa fazę rozwoju w projektach deweloperskich dotyczących golfa.
Znajduje się tu 15 pól golfowych na poziomie światowym, położonych pomiędzy Alicante i La Manga i z 10 nowymi polami, które powstaną lub są budowane – zachodnie wybrzeże jest perfekcyjnym miejscem do zamieszkania dla miłośników golfa oraz rozwija szeroką perspektywę nowych projektów deweloperskich w tym kierunku.
Zarówno, jeżeli chodzi o nabywców z Hiszpanii i całej Europy Costa Blanca cieszy się nieustającą popularnością wśród amatorów golfu i zdaje się być dla nich naturalnym wyborem odnośnie zakupu nieruchomości. Obszar ten charakteryzuje się nie tylko doskonałym klimatem przez cały rok, dogodnymi zimami i możliwością wynajmu lokum dla amatorów golfa, ale także doskonałymi połączeniami do wszystkich większych miast europejskich z trzech pobliskich lotnisk (Alicante, Valencia i Murcia).

Klub golfowy Las Ramblas

Las Ramblas, to klub golfowy, którego nazwa oznacza stare koryto rzeki. Osiemnaście dołków umiejscowionych w górzystej scenerii sprawia niesamowite wrażenie. Charakterystyczne i warte zobaczenia jest mnóstwo gatunków drzew otaczających pole. Spora ilość wodospadów rozmieszczonych na terenie gry nie tylko podnosi poziom trudności, ale też i walory wizualne. Nie jest to pole dla każdego, trudny teren i wiele przeszkód sprawiają, że najlepiej czują się tu zawodnicy doświadczeni. Niemniej, każdy powinien odwiedzić to pole ze względu na jego niewątpliwe walory wizualne.

La Finca Golf Club

Klub golfowy La Finca jest położony pomiędzy gajami cytrusowymi, niedaleko miejscowości Algorfa. Zapewne jest jednym z najnowocześniejszych pól golfowych w okolicy, a doskonałe widoki czynią z niego miejsce nietuzinkowe i godne obejrzenia. Widoki rozpościerają się na morze oraz słone jeziora w Torrevieja.

Klub golfowy La Manga

Trzy osiemnastodołkowe pola przez wielu uznawane są na jedne z najlepszych w europie. Klub La Manga rozwija się i rozbudowuje od trzydziestu lat i cały czas są w nim rozgrywane zawody wysokiej rangi .Klub położony jest w samym centrum doliny i pod względem estetycznym powinien zaspokoić nawet najbardziej wymagających golfistów.

Królewski Klub Golfowy Campoamor

Dwadzieścia lat temu nieopodal Villamartin, został otwarty Królewski Klub Golfowy Campoamor. Przez wiele osób został uznany za najbardziej malownicze pole w okolicy. Rozległe tory, jeziorka i wspaniałe greeny zwodzą graczy i doskonale ukrywają fakt, że jest to pole wymagające i trudne.

Klub golfowy Villamartin

wpasowano w naturalną rzeźbę terenu, a położenie w najniższej części doliny sprawia, że jego powierzchnia nie jest nadto pofałdowana. Dorodne drzewa i znajdujące się w różnych miejscach wodospady są doskonałym urozmaiceniem i tak ładnego pola.

Przewodnik po Hiszpanii

Pola golfowe
Z średnią temperaturą w ciągu roku na poziomie 22 stopni Celsjusza, Costa Blanca to prawdopodobnie jedno z najlepszych miejsc do gry w golfa na całym śródziemnomorskim wybrzeżu.więcej
Kultura Hiszpanii
Hiszpania jest krajem o wielowiekowej tradycji, w którym na przestrzeni dziejów mieszało się sporo różnych kultur, zatem jego współczesny obraz jawi się nam przede wszystkim jako przestrzeń chlubiąca się bogatym, ciekawym folklorem, w którym dominuje iście "południowy" temperament i typowa hiszpańska spontaniczność, powszechna radość i wesołość,. więcej